KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13051215
nr 1305 1215
Giorges Laporte, båtar. Signerad. Olja på duk, 35x26cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 februari 2020
kl 20:48:59
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr